TTT Döküm'e

HOŞGELDİNİZ

TTT-casting, 2022 yılında TTT-auto firmasının döküm ihtiyacını karşılama amacıyla aynı çatı altında kurulmuş, sektörün tüm teknolojik yatırımları yapılarak faaliyete başlamıştır.

HAKKIMIZDA

TTT-casting, 2022 yılında TTT-auto firmasının döküm ihtiyacını karşılama amacıyla aynı çatı altında kurulmuş, sektörün tüm teknolojik yatırımları yapılarak faaliyete başlamıştır.

3500 m² kapalı kullanım alanında, 1 kg ile 50 kg ağırlığındaki parçaları sfero ve dökme demir şeklinde üretmektedir. Uluslararası normlara uygun olarak çağdaş ve sağlıklı çalışma şartlarını karşılamaktadır.

Firmamız bünyesinde 600x700 mm ölçüsünde 60 kalıp/saat kapasiteli ceketli otomatik kalıplama makinası ve döküm hattı, 18 Ton/saat kapasiteli tam otomatik kum hazırlama sistemi ve 2x1 ton/saat kapasiteli induksiyon eritme ocaklarıyla üretim yapmaktadır.Yıllık döküm kapasitemiz 1800 Ton'dur.

Ürettiğimiz ürünler, orijinal parçaların tüm teknik özelliklerini kapsayacak şekilde hammadde kabulünden nihai ürün elde edilene kadar teknolojinin tüm imkanları kullanılarak model tasarımı, döküm simülasyonu, kalıp kumu testleri, döküm öncesi malzeme spektral analizi, döküm sonrası metalografik testler ve mekanik dayanım testleri yapılarak üretilmektedir.

Çevreye ve çalışanlarımıza verdiğimiz önem nedeniyle 90.000 m³/saat kapasiteli ocak ve ortam havalandırması sağlayan filtre sistemiyle donatılmıştır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Amacımız, operasyonlarımızda mükemmelliği hedefleyerek, müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde güvenilir ve dayanıklı ürünler üretmektir. Bu amaçla yetkinliğimiz, ürünlerimiz ve süreçlerimizde uluslararası standartları uygular ve takip eder, kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştiririz.

Sürekli teknolojik yatırımlarımız ve araştırma geliştirme faaliyetlerimiz ile üretim verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü her geçen gün artırıyor, kaynaklarımızı daha etkin kullanıyoruz. Bunun için en küçük uygunsuzlukları dahi ele alıyor, süreçlerimizi verilerle takip ediyor ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için müşterilerimizin değişen beklentilerini değerlendiriyor ve üst yönetimden en alt kademeye hızla yayılmasını sağlıyoruz.

Birçok mutlu çalışanın yuvası olan güvenli ve emniyetli bir iş ortamı oluşturmaya büyük önem veriyoruz. Kuruluşumuzda görev alan herkesin daha üst düzeyde yetkinlik, bilgi ve beceriye sahip olması için sürekli eğitim fırsatları yaratır ve teşvik ederiz. Yenilikçi ve yaratıcı fikirlere önem veririz.

Uzun vadeli stratejik iş ortaklıkları ile hedeflediğimiz başarıya, iç ve dış konularda, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle bütünlük içerisinde ulaşabileceğimizin bilinciyle hareket ederiz.

Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız için TTT-casting, kalite hedeflerine ulaşmanın anahtarı olarak sorumluluklarımızı yerine getirir ve tüm ilke, kanun ve yönetmeliklere uygun olarak “SÜREKLİ GELİŞİM” çabası içinde olmayı taahhüt ederiz.

İK POLİTİKAMIZ

        TTT-casting, İnsan Kaynakları Yönetimini iş stratejilerinin merkezine yerleştirmekte ve rekabet gücünü artırmak, kaliteli ürün ve hizmetleriyle sektördeki liderliğini sürdürmek için tüm İK uygulamalarını entegre bir sistem içinde yönetmeyi hedeflemektedir.

Bu doğrultuda aşağıdaki yaklaşımları izleyerek uygulamalarımızı sürekli iyileştirmeyi hedefliyoruz;

  • 1- Süreçlerimizi iş sağlığı ve güvenliği politika ve sorumluluklarına uygun olarak şekillendirmek.
  • 2- Sürekli iyileştirmeyi sağlamak için çalışanlara kaliteli ve ölçülebilir eğitim ve gelişim fırsatları sunmak.
  • 3- Yeteneklerimize odaklanarak, çalışanlara fırsatlar yaratarak bireysel becerilerinin farkına varmalarını, potansiyellerini geliştirmelerini ve kullanmalarını sağlamak.
  • 4- Farklılıkları zorlu bir fırsat olarak gören ve çeşitliliği benimseyen bir iş gücü istihdam etmek.
  • 5- Takım çalışmasını desteklemek ve takım arkadaşı farkındalığını teşvik etmek.
  • 6- Çalışanların iş-yaşam dengesini desteklemek.
  • 7- Bireysel, toplumsal ve çevresel sorunlara karşı sorumluluk bilinci yüksek bireylerle toplumun refahına hizmet etmek.

İŞTİRAKLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Aşağıpınarbaşı OSB Mh. 523 Sk. No:6 Selçuklu/Konya/TÜRKİYE